fbpx
Skip to content Skip to footer

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Yüz germe, yüz dolguları ve yüz estetiği tedavileri hakkında kapsamlı bilgi için okumaya devam edin;

Bu ameliyatın amacı, gevşek veya sarkmış yüz derisini gidererek hastanın yüzüne genç bir görünüm kazandırmaktır. Operasyon yaşlanmayı tersine çevirmese de yüzünüzü gençleştirecektir. Yaşlansa da hala işlevini sürdürüyor. Yüz germe estetiği, ilerleyen yaş da dahil olmak üzere çeşitli faktörlerin getirdiği yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran yüz bölgesindeki cerrahi operasyonları ifade eder. Hasta için doğal ve genç bir görünüm yüz germe estetiğinin hedefidir.

Yüz Estetiğine Nasıl Hazırlanırım?

Herhangi bir estetik operasyon gerçekleştirmeden önce doktorunuz tıbbi geçmişinizi sizinle tartışacak, endişelerinizi dinleyecek, cildinizi muayene edecek ve cilt bakım rejiminizi değerlendirecektir. Daha sonra en iyi tedavi yönteminiz için önerilerde bulunacak ve oradan bir tedavi planı oluşturmak için çalışacaklardır.

Hamile veya emziren kadınlar botoks gibi belirli tedavilerden kaçınmalıdır.

Yüz Estetiği Sonrası İyileşme Süreci

Ameliyat sonrası altıncı günde dikişler alınır ve var olan ödem inmeye başlar. Eşsiz bir masaj tekniği yeni cilt dokusunu canlandırmaya başlayabilir. Ağrı rahatsız edici değildir ve ağrı kesicilerle kolayca yönetilir. İlk birkaç gün içinde şişlik ve morluklar hızla iner ve iki hafta içinde kaybolur. Yaklaşık 4-6 ay cilt yüze tam oturmaz. Bazı ameliyatlar 7 ila 15 yıl sonra tekrar ameliyat gerektirse de birçok hasta ikinci bir estetiğe ihtiyaç duymaz.

Bu ameliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen telefon, e-posta veya Bilgi Talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçin.