fbpx
Skip to content Skip to footer

Plastik Cerrahi Doktorları

Plastik Cerrahi Doktorları

Plastik Cerrahi Nedir?

İsim olarak plastik cerrahi veya tam adıyla plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, vücut üzerindeki farklı birçok yapının yeniden yapılması, şekillenmesi, ciddi doku kayıplarının giderilmesi ve her türlü estetik girişimi kapsayan cerrahiye verilen addır. Birçok kişinin hayatının belli dönemlerinde ihtiyaç duyabileceği estetik ameliyatlar plastik cerrahi doktorları tarafından gerçekleştirilir. Oldukça ciddi bir uzmanlık gerektiren bu plastik cerrahi ameliyatları uzun saatler ve hatta bazen günler bile sürebilmektedir. Bazı bireylerde zorlu geçebilen estetik ameliyat sürecinde uzmanların yardımı almak ve profesyonel yöntemlere başvurmak sağlığınız için en önemli detaydır.

Plastik Cerrahi Neler Yapar?

Aslında bir diğer adı ile estetik cerrahi olarak da bilinen plastik cerrahi de vücudun hemen hemen her bölgesinde çeşitli müdahalelere dahildir. Doku kayıplarında, vücut şekillendirmede ve hatta cinsiyet değiştirmeye kadar da birçok operasyonda yer alır. Vücudun hemen hemen her uzvunun bütünlüğü, sağlığı ve estetik görünümü ile ilgilenenlere plastik cerrah denir. Öte yandan fizyolojik olarak vücudun belli bölgelerindeki fonksiyon kayıpları, şekil bozuklukları ve estetik orantısızlık gibi sorunlara da çözüm bulan plastik cerrahlar son derece profesyonel işler çıkararak hastalara yardımcı olurlar.

Plastik Cerrahi Doktoru Neler Yapar?

Hastaların psikolojik veya fizyolojik olarak olumsuz etkilendikleri her alanda hemen hemen sürekli yer alan plastik cerrahi doktoru birçok işlemde görev alır. Yüz, göğüs, vücut ve cilt estetiği gibi birçok estetik ameliyat için plastik cerrahi doktorlarına ihtiyaç vardır. Vücudunuzun herhangi bir bölgesinde sizi bedensel veya psikolojik olarak kötü anlamda etkileyen bir sorun gördüğünüz takdirde bir plastik cerrahi doktoru ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

En İyi Estetik Cerrahları

Plastik cerrahi uzmanları insan vücudunda doğuştan var olan veya sonradan edinilen şekil ve fonksiyon bozukluklarını gidermeye yardımcı olur. Ayrıca en iyi estetik cerrahları da vücut bütünlüğünü cerrahi müdahalelerle sağlamaya çalışan tıp mensuplarıdır. En kısa anlatımı ile vücutta meydana gelen her türlü estetik cerrahi problemlerle ilgilenen hekimlere plastik cerrah denmektedir. Alanlarında uzman hekimlerden destek alarak, profesyonel bir şekilde siz de estetik kaygılarınızdan kurtulabilir veya sağlık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

 

 

 

İletişim Formu

Herhangi bir sorunuz mu var?

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul