fbpx
Skip to content Skip to footer

Penis Büyütme

Penis Büyütme

Birçok erkek birey tarafından penis büyütme hakkında merak edilen sorular ile karşılaşmak mümkündür. Erkeklerin cinsel psikolojik sağlığı ve bedensel sağlığı için belli bir öneme sahip olan penis büyüklüğü sorununu cerrahi operasyonlar ile çözmek oldukça kolaydır.

Penis Büyümesi

Normal ve sağlıklı bir erkeğin ereksiyon esnasında penis büyümesi görülür. Bu durum için ideal ölçüler her erkek tarafından merak edilen konulardan biridir. Özellikle de mikropenis sorunu ile karşılaşan bireyler için de penis büyütme ameliyatı gibi seçenekler oldukça sık tercih edilir.

Penis Büyütme Mümkün mü?

Aslında penis büyütme cerrahi operasyon ile mümkündür. Özellikle de penis boyutunun normalin altında olması sebebi ile cinsellik konusunda problem yaşayan yetişkin bireylerin bu cerrahi müdahaleye ihtiyacı olabilir.

Penis Nasıl Büyütülür?

Birçok kişinin aklında olan penis nasıl büyütülür ? sorusuna bir cevap olabilecek ve en sık tercih edilen yöntemdir. Öte yandan penis uzatmak için en sık kullanılan yöntemlerden bahsedeceğiz. Penisi karın duvarına bağlayan asıcı bağın yani suspansatuvar ligamentin %80 oranında kesilerek penisin vücut içinde kalan kısmının serbest bırakılmasına dayalı cerrahi yöntem penis büyütme ameliyatı olarak yapılır. Ayrıca suspansatuvar  ligament adlı asıcı bağ, penisi kasık kemiği noktasına bağlamaktadır. Penis ile kasık kemiği arasındaki bu bağ, penisin bir kısmının vücut içinde kalmasını sağlar. Bu bağ % 80 oranında kesildiğinde penisin bir kısmını vücut içerisinde tutar ve bir destek kalmadığı için penis hem inik hem de ereksiyon halinde daha uzun bir forma girmiş olur.

Penis Nasıl Kalınlaşır?

Cinsel ilişki sırasında penisin vajinal duvarlara yaptığı baskı nedeni ile penis kalınlığı hem erkek hem de kadın için cinsel ilişkinin tatminle gerçekleşmesine destek sağlamaktadır. Bu nedenle penis uzunluğu kadar elbette penis kalınlığı da önemlidir. Penis kalınlaştırma ameliyatı esnasında hastanın karın ön duvarı cilt altından özel enjektörler yardımı ile cilde kesi yapmadan alınan yağları özel bir takım filtreleme işlemlerinden geçirilmektedir. Ve elde edilen bu yağ ise penis kalınlaştırma için hazırlanan penisin cilt altı bölgesine enjekte edilir. Bu sayede penis kalınlaştırma ameliyatı gerçekleşmiş olur.

Penis Estetiği

Aslında penis estetiği ameliyatı denince yalnızca kalınlaştırma ve uzatma gibi işlemler düşünülse de bazı bireylerde gelişen farklı durumlar da mevcuttur. Penis eğriliği düzeltme ameliyatı da aynı şekilde penis estetiği arasında yer almaktadır. Yanlış sünnet, geçirilen kaza ve travmalar sonucu peniste oluşan eğrilik, penis protezi ile kolaylıkla düzeltilebilir. Bu sayede hastalar çok daha özgüvenli ve sağlıklı hissederek daha rahat bir yaşam sürer. Bu nedenlerden dolayı penis estetiği son derece önemli ve gerekli bir operasyondur.

 

İletişim Formu

Herhangi bir sorunuz mu var?

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul