fbpx
Skip to content Skip to footer

Meme Büyütme

Meme Büyütme

Kadınlar için özellikle de özgüven sağlayan meme büyütme ameliyatı sayesinde vücudunuzda orantı elde etmeniz mümkün olacaktır. Farklı dolgu malzemeleri kullanılarak yapılan meme büyütme operasyonu oldukça sık tercih edilen cerrahi bir müdahaledir.

Meme Nasıl Büyütülür?

Memede büyüme sağlanması adına internette birçok kirli bilgiye rastlanmaktadır. Bazı kremlerin, egzersizlerin veya korselerin meme büyütme amacı ile kullanılabileceği yazsa da maalesef bu tarz yöntemler bilimsel bir dayanağa sahip değildir. Meme büyütme ameliyatı için kullanılan ürünler FDA onaylı meme protezleridir.

Meme Dolgusu Nedir?

Meme için kullanılan dolgu malzemeleri, yüz veya dudak için kullanılan ve iğne yardımı ile enjekte edilen dolgudan elbette çok farklıdır. Aslında bu kullanılan malzeme meme protezi olarak da geçer. Protez olarak memeye eklenen dolgu ürünleri meme büyütme işlemi için kullanılır. Silikon protezler memede istenilen büyümenin sağlanması ve çok daha estetik bir görünüm elde etmek için kullanılır.

Meme Dolgusu Nasıl Yapılır?

Bu işlemde meme dokusuna yüze uygulanan dolgu maddesinden farklı bir meme dolgusu enjekte edilir. Bu işlemde hastanın meme yapısına, yaşına, hormonlarına ve daha birçok faktöre bağlı olarak kalıcılığı değişkenlik gösterebilir. Son derece kolay bir operasyon olan meme dolgusu sıkça tercih edilen meme büyütme yöntemleri arasında yer almaktadır.

Meme Büyütme Ameliyatı

Aslında dolgudan farklı olarak meme büyütme ameliyatı protez ile desteklenen ve memeyi doğrudan büyütmeyi hedef alan bir işlemdir. Son dönemlerde vücut estetiği ile beraber sıkça tercih edilen meme büyütme işlemini uzman doktorlar ile görüşerek sizler de tercih edebilirsiniz.

Meme Büyütme Fiyatları

Her hastanın ayrı ve özel kontrollerinin yapılması ve buna uygun bir işlem sağlanması gerekir. Bu nedenle de meme büyütme fiyatları konusunda bir merakınız varsa kesinlikle bir uzmana muayene olmanız ve yüzyüze görüşme sağlayarak detaylı bilgi edinmeniz tavsiye edilir.

Doğal Meme Büyütme Mümkün mü?

Doğal bir şekilde meme büyütmek mümkün olabilir mi? Aslında internette yazan ve asla bilimsel bir dayanağı olmayan bazı yöntemler son derece yanıltıcıdır. Plastik cerrahi alanında uzman doktorlar tarafından belirlenen ameliyatlı veya ameliyatsız birçok yöntem bulunmaktadır. Daha güvenli ve kesin çözümler için kesinlikle bir doktordan yardım almanızı önermekteyiz.

İletişim Formu

Herhangi bir sorunuz mu var?

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul