fbpx
Skip to content Skip to footer

Yüz Germe Ameliyatı

YÜZ GERME AMELİYATI

Yaşlanma, yeri çekimi, güneş hasarı, kırışıklıkların etkisiyle yüz bölgesinde neydana gelen değişiklikler kişiyi yaşlı, yorgun vede mutsuz gösterir. Bu problemleri ortadan kaldırmak için özellikle orta yaş ve üzerindeki hastalarda yüz germe ameliyatı yapılabilmektedir. Yüz germe ameliyatı daha çok 40 lı yaşlar ve üzerinde yapıldığı için, önemli bir sağlık sorunu olmaması bu ameliyat için esastır.

Yüz germe ameliyatlarında amaç; sarkmış yanak ve boyun bölgesini tekrar eski yerine almak, kırışıklıkların azalmasını sağlamak, yüze daha genç ve dinamik bir görünüm kazandırmaktır.

Yüz estetiği ameliyatı olacak hastaların cilt yapıları, yağ dokusunun durumu, deri elastikiyeti, kemiklerin durumu, ek problemler olup olmaması tercih edilecek ameliyat tekniğine etki eder.  Yüz germe ameliyatı daha yaşlı ve sarkması olan hastalarda klasik yüz germe şeklinde yapılabileceği gibi daha az sarkması olanlarda orta yüz germe ya da MACS lift şeklinde yapılabilir. Yüz germe ameliyatı sayesinde daha iyi ve güzel görünmeniz sağlanacaktır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ameliyat tercih etmeyen hastalar içinde ameliyatsız yüz germe yöntemleri ortaya çıkmıştır.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul