fbpx
Skip to content Skip to footer

Vaser Liposuction

VASER LİPOSUCTION

Ülkemizde, genetik yapı ve beslenme alışkanlıklarının etkisiyle en fazla yapılan ameliyatlardan biri liposuction dır. Liposuction ameliyatıda teknolojinin gelişmesi ve değişmesiyle bir çok farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan biride vaser lipo tekniğidir.

Vaser Liposuction yöntemi ile öncelikli olarak uygulama yapılacak alandaki yağlar ultrason enerjisi ile eritilip akışkan bir hale getirilir, akabinde liposuction yöntemiyle daha az travmatik bir şekilde, daha kolay olacak şekilde vücuttan uzaklaştırılır. Vaser liposelection ile yağlar etkili bir şekilde alınabilmektedir, aynı zamanda yağların kansız bir şekilde alınması sağlanmış olur.

Bu uygulamanın özelliği, dokulara, damar, sinir ve deriye zarar vermeden selektif bir şekilde yağ dokusunu eritmesidir. Vaser liposuction da düşük bir enerji kullanıldığından çevre dokulara zarar minimaldir.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul