fbpx
Skip to content Skip to footer

Lazer Liposuction

LAZER LİPOSUCTION

Lazer liposuction klasik liposuctiondan farklı olarak yağları önce lazerle eriten, sonrada ciltte sıkılaşma sağlayan bir liposuction yöntemidir. Özellikle diyet ve sporla düzelmeyen lokalize yağ fazlalıklarını düzeltmede kullanılan bir liposuction tekniğidir. Klasik liposuctiona göre daha ince olan 1mm lik fiber kanullerle yapıldığı için herhangi bir iz kalmamaktadır.

Yine lazerle slim lipo uygulamasının yağ eritme haricinde cildi toplayan özelliğide bulunmaktadır, bu sayede cildin gevşek olduğu durumlarda bile ciltte belirli bir toparlanma sağlamaktadır.

Günümüzde lazer destetkli liposuction işlemi için geliştirilen son jenerasyon lazer liposuction cihazları çok başarılı olmaktadır. Lazer lipoliz ya da lazer liposuction cihazları dalga boylarına göre sınıflandırılmaktadırlar. 924 nm ve 975 nm dalgaboyu kullanan slimlipo lazer lipoliz cihazları ile 1064 nm ve 1320 nm dalga boyu kullanan smartlipo lazer cihazları mevcuttur.

Slim lipo aynı zamanda cildi geren bir özelliğe de sahiptir. Lazer liposuction ile hemen hemen hiç kanama olmadan, yağ hücrelerinin zarı lazer enerjisi ile tahrip edilerek içlerinde bulunana depo yağların sıvılaşıp akması sağlanmaktadır. Ayrıca sadece yağ hücrelerini etkilediği için diğer dokulara, damar ve sinirlere zarar vermemektedir. Yağ tamamen sıvılaşmış şekilde alınabilmektedir.

Ayrıca yüz ve boyun gibi bölgelerde yağları lazer ile tahrip ettikten sonra almak gerekmemekte kendiliğinden lenfatikler yardımı ile yok edilmekte ve cilt sarkmaları ve kontur bozuklukları olmadan iyileşme sağlanmaktadır.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul