fbpx
Skip to content Skip to footer

Gamze Estetiği

GAMZE ESTETİĞİ

Son zamanlarda estetik ameliyatlar arasında kendine yer bulan gamze estetiği, artan popularitesi ile ilgi çekmektedir. Gamze, yanaklarda oldukça arzu edilen bir görünümdür, tek taraflı olabileceği gibi iki taraflı da olabilmektedir. Gamze estetiği ameliyatı için belli bir yaş sınırlaması yoktur, 18 yaşından itibaren isteyen herkeze yapılabilmektedir.

Gamze estetiği lokal anestezi altında, ağız içinden yapılan ortalama 30 dakika kadar süren bir operasyondur. Ameliyat öncesinde gamzenin nereye yapılacağı muayene ile belirlenir ve işaretlenir. Sonrasında lokal anestezi yapılıp bir miktar beklendikten sonra gamze estetiği ameliyatı gerçekleştirilir. Ameliyatda, mimik kasları yanağın istenilen bölgesine gamze oluşturacak şekilde dikilir. Ameliyat sonrasında hafif bir şişlik olacak, yaklaşık bir hafta sonra şişlikler düzelecektir. Dikişler ağız içinde kendiliğinden eriyecektir.

Erken dönemde gamze hem normal duruşta, hem de gülerken belli olacak, ortalama 15 gün sonra ise sadece gülünce gamze ortaya çıkacaktır. Gamze estetiğinin bir başka özelliği ise vazgeçilmesi durumunda yine küçük bir operasyonla eski haline çevrilebilmesidir.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul