fbpx
Skip to content Skip to footer

Erken Boşalma Tedavisi

ERKEN BOŞALMA TEDAVİSİ

Erkeklerde erken boşalma günümüzde oldukça sık görülen, erkeği ve partnerini gerek fiziksel gerekse psikolojik problemlere sokan bir durumdur. Erkeğin ilişki sırasında kendini kontrol edememesi sonucunda, partnerinden önce orgazma ulaşması erken boşalma olarak adlandırılmaktadır. Bu durumun özellikle yaş ilerledikçe, cinsel performans azaldıkça ortaya çıkması da mutsuz olabilecek erkeği daha fazla sıkıntıya sokmaktadır. Erken boşalma genç erkeklerde de olabilen genelde her yaş grubunda  görülen bir durumdur.

Erken boşalmaya neden olabilecek durumlar arasında psikolojik faktörler, daha evvel yaşanan cinsel deneyimler, cinsellikteki süreci yönetememe kaygısı, ön ilişkinin kalitesi ve süresi, eşler arasındaki uyumsuzlıuk sayılabilir. Yine daha önceden yaşanan erken boşalma sorunu kişide strese neden olarak tekrar erken boşalmayı tetikleyebilir. Birey sürekli erken boşalıyorum, acaba yine mi tekrar edecek kaygıları yaşarlar.

Erken boşalma; kişiyi ve eşini mutsuz eden bir durumdur ve kontrol altına alınmalıdır. Erken boşalmada bir çok tedavi yöntemi, çözüm yolları vardır. Bunlar arasında prezervatif kullanmak, çeşitli spreyler kullanmak, psikolojik tedavi görmek sayılabilir. Tabii bu durumlara rağmen erken boşalma gözlemlenebilir, ya da erkek böyle bir tedavi görmek istemeyebilir, tedavisini devam ettiremeyebilir. İşte penis başına uygulanan dolgu ile erken boşalma tedavisi oldukça etkili ve başarılı bir yöntemdir. Erken boşalma sorununun çözümü, çaresi olmaktadır.

Özellikle erken boşalma sorunundan şikayetçi erkekler, bu durumdan hemen kurtulmak istiyorsa bu uygulama oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Penis başına uygulanan bu geçici dolgular, penisin aşırı duyarlılığını azaltmaktadır. Bu durumda ilişki süresini uzamaktadır. Yapılan dolgu hemen etkisini göstermekle birlikte 1 hafta sonra tam randımanlı bir hale gelir. Dolgu etkisi 1 senedir. Dolayısıyla arzu edildiğinde istenilen herhangi bir zamanda da tekrar edilebilir.

Uygulama son derece basittir, 10 dakika kadar sürmektedir. Herhangi bir yan etkisi yoktur ve hemen normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.  

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul