fbpx
Skip to content Skip to footer

Burun Ucu Estetiği

BURUN UCU ESTETİĞİ

Mini rinoplasti yani burun ucu estetiği, burun kemikleri kırılmadan sadece burun ucuna müdahale edilerek yapılan ameliyatdır. Bu ameliyat özellikle burnun üst kısmında kemer içermeyen hastalara tercih edimektedir. Burnunuzda eğer kemer tabir edilen kemik ve kıkırdak fazlalığı varsa klasik burun ameliyatı tercih edilmelidir.

Burun estetiği ameliyatı, burun dış ve iç şeklinin düzeltildiği bir estetik ameliyat olmakla birlikte, burun içindeki eğriliğin düzeltilmesi, burun eti denilen konka hipertrofilerinin düzeltilmesi, burnun dış kısmında da bir iyileşme, güzelleşme sağlayacaktır. Özellikle bu durumun, yani burun içi eğriliklerinin aynı operasyon sırasında düzeltilmesi son derece önemlidir. Buradan elde edilecek kıkırdaklar burun uç kısmına, ön kısmına, iskelet kısmına estetik ve destek amaçlı kullanılmaktadır. Dolayısıyla burun içi ve dışının farklı ameliyatlarla düzeltilmesi, elimizde bulunacak kıkırdak kaynağın boşa gitmesi anlamını taşımaktadır.

Estetik burun ameliyatı, tüm estetik kozmetik cerrahi ameliyatları arasında plastik cerrahın en çok bilgi, beceri, ön görü, hazırlık ve deneyimine bağlı olduğu ameliyatların başında gelir. Burun estetiği ameliyatında hem fonksiyonel hem de estetik dış görünüm düzeltilecektir. Burun, yüzün ortasındaki en belirgin vede en göze batan organdır. Bu yüzden yapılacak estetik burun ameliyatı, son derece dikkatli ve deneyimli ellerde yapılmalıdır.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul