fbpx
Skip to content Skip to footer

Boyun Estetiği

BOYUN ESTETİĞİ

Estetik boyun germe ameliyatları tek başına olduğu gibi yüz germe ameliyatı ile birlikte de uygulanır. Estetik yüz germe ameliyatında yapılan ameliyat kesisi, kulak arkasından saçlı deriye doğru uzanmaktadır. Boyun cildi ve kasları ayrılarak yukarıya doğru gerdirilir.

Fazla olan deri kesilerek çıkarılır ve yeni yerine adapte edilir. Boyundaki kırışıklıklar ve sarkma giderilir, çene açısı belirginleştirilir, gergin ve estetik bir boyun görünümü sağlanır. Boyun germe ameliyatı kesisi, kulak arkasında kaldığı için, dışarıdan bakıldığında görünür bir iz kalmaz. Çenenin alt kısmında yağlanma, boyun kaslarında gevşeme ve bunlara bağlı sarkma olduğunda gıdı bölgesini de ayrıca düzeltmek gerekebilir ve bu durumda liposuction ya da platisma plikasyonu ile kombine edilebilir.

Boyun germe estetiği ameliyatları genel anestezi altında yapılır. Ameliyat süresi 2 saat civarındadır. Boyun cildinin altında kan birikimini önlemek amacıyla dren yerleştirilir. Dren 1 gün sonra çıkartılır. Dikişler 1 haftada iyileşir, boyun bölgesindeki şişlikler 1 haftada azalmaya başlar. Bu ameliyattan 1 hafta sonrasında normal yaşantınıza devam edebilirsiniz. Estetik boyun germe ameliyatından sonra ödem ve morluklardan kurtulduğunuzda boyun bölgenizde çarpıcı bir düzelme gözleyecek, çene ile boynunuzun birbiriyle birleşmiş görünümü da ortadan kalkacaktır.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul