fbpx
Skip to content Skip to footer

Bilgisayarda Burun Tasarımı

BİLGİSAYARDA BURUN TASARIMI

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi, bilgisayar simülasyon programlarının gelişmesi ile artık ameliyat sonrasında nasıl bir görünümünüzün olacağını önceden değerlendirebilir, buna göre fikir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. 

Bilgisayarda burun tasarımları, hastaya olduğu kadar estetik cerraha da fikir vermekte ve bilgisayarlı tasarımlar sayesinde burun ameliyatlarında optimum planlamalar yapılabilmektedir. Günümüzde bilgisayar planlaması olmadan yapılan ameliyatlar yeterli başarıyı sağlamayabilmekte, hastanın isteklerini karşılamayabilmektedir. Dolayısıyla bilgisayarda kemerin ne kadar alınacağı, burun ucunun ne kadar kaldırılacağı, alın burun arası açının nasıl değiştirileceğini önceden görebilmekteyiz. Bütün bunların yanısıra çene ucu, gıdı gibi komşu yerlerde de değişikliklere ihtiyaç olup olmadığını, ne gibi değişikler yapılabileceğini görebilmekteyiz.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul