fbpx
Skip to content Skip to footer

Bacak Germe Ameliyatı

BACAK GERME AMELİYATI

Yaşlanma ve kilo alıp vermeyle deri kalınlığı ve esnekliğinin zaman içinde kaybı bacaklarda bir sarkmayla sonuçlanmaktadır. Yaşlılıkla birlikte vücuttaki elastik ve kollajen liflerin yapısında, diziliminde, şeklinde bozulma ve derinin yağ tabakasında incelmeler meydana gelir. Bu durum neticesinde tüm vücut dokularında olduğu gibi bacak içleri, bacak önlerinde de bir sarkma meydana gelmektedir.

Tüm germe ameliyatlarında olduğu gibi çağımızda vücut hatlarının düzeltilmesi için yapılan ameliyatlardan biri olan bacak uyluk germe ameliyatı oldukça rağbet görmektedir. Bunun altında yatan en önemli nedenin başarılı sonuçların elde edilmesi ve genelde elde edilen sonuçların uzun yıllar kendisini muhafaza etmesindendir. Vucut kontür şekillendirilmesinde vücut bir bütün olarak değerlendirilmelidir ve bölgeler arasındaki orantılara dikkat edilmelidir. Aksi takdirde elde edilen başarı yetersiz kalacak ve tatmin etmeyecektir. 

Yaşlılık, sık kilo alıp yeniden verme ve yer çekimine bağlı olarak üst bacak iç kısmında sarkıklıklar meydana gelir. Bacaklardaki sarkıklık ile birlikte birikmiş olan yağ dokusunun miktarı kişisel farklıklıklar göstermektedir. Bazı hastalarda yağ dokusu oldukça azalmışken bazen de halen kalın bir yağ dokusu bulunmaya devam edebilir. Bu yüzden her hasta ayrı olarak değerlendirilmelidir.Bacak germe ameliyatı-uyluk germe (Thigh Lift) tek başına ya da diğer germe ameliyatları olan karın germe, meme küçültme veya dikleştirme, kol germe ve liposuction ile birlikte de yapılabilmektedir.

İletişim

RANDEVU TALEBİ

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da dilerseniz randevu formunu kullanarak, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No: 272 A Blok Daire:3 Kadıköy / İstanbul