fbpx
Skip to content Skip to footer
Screenshot_31

Op. Dr.
Soner Tezcan

Hakkımda

Op. Dr. Soner TEZCAN, 1984 yılında Tokat’ın Zile ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini orada tamamladıktan sonra, 1998 yılında İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde eğitimine devam etti. 2002-2008 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimi aldı. Daha sonra Ankara Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamladı.
Yozgat Şehir Hastanesi’nde ve Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak görev yaptı. Bu sürede Plastik Cerrahi ‘ye ilişkin kongre, konferans ve sunumlara katıldı. Ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayımlandı. Halen İstanbul’da özel muayenehanesinde, plastik ve estetik cerrahi alanında hastalarına hizmet vermektedir.
Evli ve Pera isminde bir kız çocuğu vardır.

 
Sizin İçin Seçtiklerimiz

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

Icon

Burun Estetiği

Rinoplasti; burnumuzun şekillendirilerek yüzümüze daha uygun bir hale getirilmesi ve aynı zamanda nefes problemlerinin çözülerek burnumuza işlevsellik kazandırılması için yapılan bir ameliyattır.
Hizmet Detayları
Icon

Yüz Estetiği

Yüz estetiği ameliyatlarında amaç; sarkmış yanak ve boyun bölgesini tekrar eski yerine almak, kırışıklıkların azalmasını sağlamak, yüze daha genç ve dinamik bir görünüm kazandırmaktır.
Hizmet Detayları
Icon

Meme Estetiği

Meme estetiği kadınların ideal ölçülerde meme yapısına sahip olmak için gerçekleştirilen, meme yapısına müdahale edilerek meme yapısının büyütülmesini meme yapısının dikleşmesi veya normalden büyük olan meme yapısının küçültülmesini sağlayan işlemlerdir.
Hizmet Detayları
Icon

Vücut Şekillendirme Estetiği

Vücudun belli bölgelerinin rahatsız edici görünümünde ya da ileri yaşla birlikte ortaya çıkan şekil bozukluklarının giderilmesinde vücut şekillendirme uygulamalarından yararlanılmaktadır.
Hizmet Detayları
Icon

Genital Estetik

En sık rastlanan ve bayanların en çok rahatsızlık duyduğu vajina estetik problemlerinden biri, dış ve iç dudakların büyüklüğü, sarkmaları ve renk değişiklikleridir.
Hizmet Detayları
Icon

Saç Ekimi

Saç ekimi nedir sorunun aslında tam olarak tanımı, saç dökülmesi sorunu yaşayan ya da saç kaybı olan hastalar için uygulanan doğal ve kalıcı bir çözüm yolu olarak belirtilebilir.
Hizmet Detayları
Icon

Kulak Estetiği

Kulak estetiği ameliyatı ile kulağın açıları düzeltilir, başa doğru yaklaşması sağlanır ve de gerekiyorsa kulak boyutlarında bir miktar küçültme de sağlanabilir. Bu durum özellikle kulak memesi büyüklüğünde söz konusudur.
Hizmet Detayları
Icon

Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi veya tam adıyla plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, vücut üzerindeki çeşitli yapıların yeniden yapılması, şekillendirilmesi, ciddi doku kayıplarının giderilmesini ve her türlü estetik girişimi kapsayan cerrahi bir disiplindir
Hizmet Detayları
Bizim Hakkımızda Ne Söylemişler?

Hasta yorumları

Yıllardır burnumu yaptırmak istiyordum ve pişman olmaktan çok korkuyordum fakat hem ameliyat sürecim kolay geçti hem de sonrasında pişmanlık yaşamadım.

Berk*** A***

Berk*** A***

İlgi ve alakasıyla mükemmel bir doktor 5 dakika da harikalar yaratıyor çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum. Kendisine teşekkür ederim. 

Ayb*** P***

Ayb*** P***

Hastasının isteğine uygun çalışmalar yapan son derece kibar bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim.Başarılı bir operasyon geçirdim ?‍⚕️ ?

Nur*** E***

Nur*** E***

10. günümdeyim artık hem daha rahat nefes alabiliyorum hem de gerçekten güzel bir buruna kavuştum ülkemizde böyle değerli hekimlerin olduğunu görmek gerçekten güzel.

Ser*** i***

Ser*** i***